Notatnik

Grzegórzki Park - nowa inwestycja w sercu Krakowa!

Biuro sprzedaży w nowej lokalizacji
Aleja Pokoju 18
Biurowiec Fabryczna Office Park

Tel.: 12 411 12 00
E-mail: info@grzegorzkipark.plGrzegórzki Park - Budynek 8 inwestycja zrealizowana
Mieszkania do odbioru

 

 

Ostatni etap inwestycji Grzegórzki Park to dwa budynki, w których znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 36 do 132 m2, od 1-4 pokoi. Na poziomie -1 i -2 znajduje  się garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Inwestycja jest na ukończeniu. Budynek 8 został już zrealizowany, budynek 7 będzie zrealizowany w II kw 2022 r. Na parterze znajdują się lokale usługowe. Elewacja budynku, jak w poprzednich etapach, wykończona jest szkłem, kamieniem i aluminium, co stanowi spójną całość.

 

 

 

 

 

Grzegórzki Park to jedna z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych INTER-BUD Developer. Położona w centrum, przy spokojnej ulicy Francesco Nullo, w niedalekim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego zwraca uwagę nietypową bryłą budynków i sposobem wykończenia. Połączenie ciekawych kształtów, dużych przeszkleń z zaokrąglonymi tarasami i biało-brązową kolorystyką tworzy efekt nowoczesnej, eleganckiej architektury doskonale wpisującej się w to miejsce. Całość dopełnia zielony kaskadowy dziedziniec wypełniający przestrzeń od wewnętrznej strony budynków.

Lista mieszkań

Kliknij na wiersz zawierający dane apartamentu lub mieszkania, aby zobaczyć jego rzut.
Klikając na nazwę kolumny możesz posortować listę układając np. od największego do najmniejszego mieszkania lub od najtańszego do najdroższego.

Nr
Piętro
Powierzchnia *
Pokoje
Balkon / Taras
Cena za m2
Cena **
Dodaj do notatnika
Pobierz
3D
Rzut
Więcej
57 10 36,25 m2 1 - m2 16 100 zł 583 625 zł Zarezerwowane PDF »

* - Powierzchnia podana w m2 szacunkowo. Dokładny obmiar przy odbiorze mieszkania.
** - Wszystkie ceny w PLN brutto.